Medytacja – Zmiana

Medytacja – Zmiana

Ze względu na różnego rodzaju ukryte lęki często boimy się podejmowania pewnych działań z obawy przed skutkami niepowodzenia. Obiektywne rozpatrywanie braku wygranej na wszystkich frontach planowanych zmian nie jest oczywiście niczym złym. Często jednak czynniki stopujące nas przed zrobieniem kroku naprzód są nieistotne w kontekście zmiany całego swojego życia na lepsze. Zdecydowanie warto skonfrontować nasze obawy, realność ich wystąpienia i pozytywne skutki realizacji zawodowej.

 

Czujesz, że Twoje życie zawodowe nie spełnia Twoich oczekiwań? Masz wrażenie, że gdyby udało Ci się wylądować w innym miejscu, w innej przestrzeni, mógłbyś być bardziej zaangażowany i odpowiednio za to nagradzany? Chcesz spróbować określić jakie są Twoje najważniejsze potrzeby zawodowe?

 

Zobrazuj swoje myśli! Zdefiniuj przekonania! Stan relaksacji w jaki Cię wprowadzę sprawi, że poczujesz zdolność przeorganizowania priorytetów zawodowych w oparciu o kluczowe kryteria samorozwoju! Pozwolę Ci odczuć lekkość podczas projekcji potrzeb zawodowych
i reorganizacji ich w przestrzeni marzeń, odrzucając negatywne nastawienie!

 

Technika mentalna ZMIANA to wyjątkowe spotkanie ze sobą, podczas którego:

  • rozluźnisz całe ciało,
  • zaobserwujesz myśli, które nie dają Ci się zrelaksować,
  • poprawisz samopoczucie.

 

Możesz tylko zyskać!

Aneta Gibek-Wiśniewska
Od 24 lat wspieram człowieka w odkrywaniu jego potencjału. Moja praca obejmuje zarówno sesje indywidualne, jak i wspólne, dotyczące różnych sfer życia osobistego jak i zawodowego. Moje doświadczenie obejmuje pracę z kadrą kierowniczą oraz zespołami pracowników w przedsiębiorstwach, zarówno dużych, jak i małych, a także w instytucjach publicznych. Prowadzę szkolenia z zakresu budowania dobrych relacji ze sobą i światem, sprawnej komunikacji, mobbingu a także wypalenia zawodowego. Przekazuję niezbędną wiedzę, która pomaga w tworzeniu zgranych zespołów na podstawie opracowanych map procesów. To z kolei pozwala, nawiązywać trwałe relacje z partnerami biznesowymi oraz umożliwia ciągły rozwój firmy. Moje podejście opiera się na holistycznym spojrzeniu na człowieka i otaczający go świat, umożliwiając mu odkrywanie własnych możliwości i skuteczne zarządzanie nimi.
Cena 27.00
Trener Aneta Gibek-Wiśniewska
Czas 0 weeks
Lekcje 1
Zakupiło 30 osób