Medytacja – Relaks

Medytacja – Relaks

Niepokój, życie w ciągłym biegu, przepracowanie, stres, złość… Każdy z nas doświadcza boryka się z takimi emocjami i problemami. Warto jednak na chwilę usiąść, zwolnić, odnaleźć wewnętrzny spokój. Stres potrafi odbić się negatywnie nie tylko na naszej urodzie, ale przede wszystkim na zdrowiu. Odkryj technikę mentalną, która pozwoli Ci odzyskać witalność i pozytywną energię.

 

Pokaże Ci, jak poradzić sobie ze złością, stresem i negatywnymi emocjami. Nauczę Cię skutecznej techniki mentalnej, która efektywnie wpłynie na działanie całego Twojego organizmu. Techniki, która pozwoli Ci zrozumieć czym jest głęboki relaks.

Techniki mentalne są stosunkowo nową forma pracy nad sobą i nad rozwijaniem własnego potencjału. Trening mentalny opiera się na rzetelnej wiedzy, pochodzącej z wielu nauk – couchingu, psychologii, psychologii pozytywnej czy kinezjologii.  Głęboka koncentracja pozwoli Ci na całkowite odprężenie i zrelaksowanie ciała i umysłu.

 

Technika mentalna RELAKS to wyjątkowy proces:

– to stan całkowitego rozluźnienia mięśni i odprężenia umysłu,
– zachodzi na poziomie mentalnym, emocjonalnym i fizycznym.

Ćwicząc razem ze mną techniki mentalne nauczysz się wchodzić w stan relaksu. Szybko odczujesz, jak pozytywnie wpływa to na Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Przekonasz się, jak w prosty i przyjemny sposób można:
– obniżyć poziom lęku i stresu,
– poprawić pamięć i koncentrację,
– rozluźnić mięśnie,
– poprawić samopoczucie.

Odzyskaj pełną energię ciała i umysłu.
Zrób to dla siebie!

Aneta Gibek-Wiśniewska
Od 24 lat wspieram człowieka w odkrywaniu jego potencjału. Moja praca obejmuje zarówno sesje indywidualne, jak i wspólne, dotyczące różnych sfer życia osobistego jak i zawodowego. Moje doświadczenie obejmuje pracę z kadrą kierowniczą oraz zespołami pracowników w przedsiębiorstwach, zarówno dużych, jak i małych, a także w instytucjach publicznych. Prowadzę szkolenia z zakresu budowania dobrych relacji ze sobą i światem, sprawnej komunikacji, mobbingu a także wypalenia zawodowego. Przekazuję niezbędną wiedzę, która pomaga w tworzeniu zgranych zespołów na podstawie opracowanych map procesów. To z kolei pozwala, nawiązywać trwałe relacje z partnerami biznesowymi oraz umożliwia ciągły rozwój firmy. Moje podejście opiera się na holistycznym spojrzeniu na człowieka i otaczający go świat, umożliwiając mu odkrywanie własnych możliwości i skuteczne zarządzanie nimi.
Cena 27.00
Trener Aneta Gibek-Wiśniewska
Czas 0 weeks
Lekcje 1
Zakupiło 46 osób
Skip to content