Sesje indywidualne terapeutyczne

Rozpocznij najważniejszą w życiu przygodę poznawania siebie i odkrywania swojego potencjału.

To jak wspinanie się po potężnej górze: nowe możliwości odsłaniają się z każdym kolejnym krokiem. Ta góra to Twój nieskończony potencjał. 

Podczas indywidualnych sesji rozwoju osobistego na żywo lub online będziemy pracować nad obszarami, które dotyczą Twoich relacji z samą lub samym sobą, ze światem oraz z innymi ludźmi.

rsz_1aneta-gibek-wisniewska-hero (1)
rsz_1aneta-gibek-wisniewska-hero (1)

Sesja rozwoju osobistego pomoże Ci, jeśli czujesz:

 • przytłoczenie trudnościami,
 • chęć samopoznania i odkrycia swojego potencjału,
 • wypalenie,
 • brak sensu i celu w życiu,
 • brak motywacji,
 • spadek własnej wartości,
 • trudność w radzeniu sobie z ciężkimi emocjami.

Korzyści dla Ciebie

Samoświadomość

Odkrycie swojego potencjału

Odnalezienie sensu w życiu

Doskonalenie się

Odkrycie szczęścia

Pokonanie trudności

Poczucie siły

Większa pewność siebie

Odwaga

MODEL TERAPEUTYCZNY

Cel: Twój rozwój i poprawa jakości życia psychicznego

Podczas spotkań indywidualnych w bezpiecznej atmosferze przyjrzysz się swoim problemom z innej perspektywy. Jako wykwalifikowany terapeuta będę towarzyszyć Ci, wyrażając wsparcie, akceptację i otwartość. 

Stworzę komfortową dla Ciebie przestrzeń, w której zostaniesz wysłuchany lub wysłuchana. Zyskasz nową perspektywę na sprawy, toczące się w Twoim życiu i otrzymasz szansę na zdrową interpretację otaczającego Cię świata. Nauczysz się rozpoznawać i kontrolować swoje emocje. 

Wejdziesz na ścieżkę samorozwoju, która wesprze Cię w budowaniu zdrowych i dobrych relacji z samym lub samą sobą, a także z otoczeniem. Celem każdej terapii jest zaopatrzenie Ciebie w narzędzia, dzięki którym łatwiej poradzisz sobie z problemami i emocjami z przeszłości tak, aby umieć korzystać z tych doświadczeń w przyszłości, a także lepiej wykorzystasz swój – jak wierzę – naprawdę nieograniczony potencjał.

MODEL COACHINGOWY

Cel: Określenie i realizacja celów lub marzeń

Spotkania indywidualne w modelu coachingowym są przeznaczone dla osób, które chcą popracować w szczególności nad wyznaczaniem oraz realizacją celów. Odważne spojrzenie w głąb siebie i odnalezienie tego, co sprawia satysfakcję lub przyznanie przed sobą, na czym nam zależy, często jest niełatwym zadaniem. Tym możemy zająć się podczas wspólnych spotkań.

Otrzymasz profesjonalne wsparcie z mojej strony i spojrzysz na pojawiające się przeszkody z innej perspektywy. Wspólnie będziemy pracować nad tym, by wydobyć Twój najgłębszy potencjał lub odnaleźć obszary, dzięki którym osiągniesz spełnienie. 

Nasze spotkania będą skupione wokół Twojej ścieżki rozwoju, a także określaniu i realizacji ważnych dla Ciebie zadań. Pomogę Ci przezwyciężyć strach przed ryzykiem lub inne bariery, które przeszkadzają Ci w osiągnięciu tego, na czym Ci zależy. Jeśli jeszcze nie znasz swoich celów lub marzeń – wspólnie je odkryjemy.

Co warto wiedzieć o sesji indywidualnej?

co warto wiedziec (3)

#1 Kto może skorzystać z sesji indywidualnej?

Każda osoba, która czuje potrzebę i chęć pracy nad sobą: trudnościami, potencjałem, marzeniami, emocjami. To wartościowa przygoda dla absolutnie każdego człowieka, która wspiera rozwój oraz pozwala odkryć, kim jesteśmy i co jest dla nas ważne.

co warto wiedziec (1)

#2 Jak sesja indywidualna?

 • Pierwszym krokiem jest kontakt ze mną w celu ustalenia zakresu spotkań, najlepiej wypełniając poniższy formularz.
 • Drugi krok polega na uzgodnieniu miejsca, terminu i godziny spotkania.
 • Trzeci krok to opracowanie indywidualnego planu sesji, która może mieć formę rozmowy telefonicznej, konferencji online lub tradycyjnego spotkania.
 • Czwartym krokiem jest przeprowadzenie sesji ze mną, zakończone podsumowaniem tego, co zrobiliśmy i nad czym będziemy pracować na kolejnej sesji. Dodatkowo otrzymasz ode mnie zadania do wykonania pomiędzy sesjami. Możliwe jest też uzupełnienie naszych sesji spotkaniami na Platformie Rozwoju.
Kto może skorzystać z mentoringu biznesowego

#3 Ile trwa i ile kosztuje sesja indywidualna?

Pojedyncza sesja zwykle trwa 1 h.

Cena sesji:

 • w formie tradycyjnego spotkania to 350 zł za 1h
 • w formie rozmowy telefonicznej lub telekonferencji to 300 zł za 1h

W przypadku umówionego pakietu sesji cena ustalana jest indywidualnie.

Referencje

“Czy jestem utalentowany? Teraz już wiem, że tak! Wcześniej nawet się nad tym nie zastanawiałem, bo i po co? Zdałem sobie sprawę, że mój talent był ukryty głęboko we mnie i byłem kompletnie nieświadomy, że to, co traktuję zupełnie zwyczajnie, jest nadzwyczajne” – Zbigniew

“Gdy usłyszałam, że jest we mnie mała dziewczynka, która ma dziecięce potrzeby, zupełnie zmieniłam mój sposób traktowania siebie. Pozwoliłam jej w końcu dojść do głosu. Zaczęłam inaczej, zdrowiej się odżywiać. Rzuciłam znienawidzone ćwiczenia i wróciłam do tańca. Zarzuciłam nudne gazety i więcej czasu poświęcałam swojej pasji” – Ewa

“Powolutku, krok za kroczkiem uczę się poznawać siebie, wyzwalać swoje możliwości. Poznaję też ograniczenia, blokady, ale jednocześnie dostaję narzędzia do pracy. Całościowo i kompleksowo” – Alicja

“Uczę się teraz dawania, różnego dawania: swojego czasu, zainteresowania, uśmiechu, działania. I czuję się z tym coraz lepiej. Mam też wielu nowych znajomych, którzy lubią ze mną przebywać” – Katarzyna

Skontaktuj się i poznaj najlepsze rozwiązanie.

Interesuje Cię sesja indywidualna w modelu terapeutycznym lub coachingowym? Chcesz zadać dodatkowe pytania? Skontaktuj się ze mną poprzez poniższy formularz lub zadzwoń pod numer 721782222. Udzielę odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz zaproponuję dogodny termin spotkania na żywo lub online. Zapraszam!

Adres Siedziby

ul. Budowlanych 129/12, 46-020 Opole

Kontakt

Telefon: +48 721 782 222
Mail: kontakt@anetagibekwisniewska.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota & Niedziela: tylko kontakt mailowy
Contact Form Demo
Skip to content