ŚWIAT EMOCJI I UCZUĆ

ŚWIAT EMOCJI I UCZUĆ

Emocje są tym, co odczuwasz. Tym, co tobą kieruje, decyduje o twoim postępowaniu, o twoim samopoczuciu. Jesteś od nich zależny. Są też twoim drogowskazem. Sygnalizują: bądź czujny, coś się dzieje, uważaj! Ważne, aby swoją przygodę z emocjami rozpocząć od ich źródeł. Ten krok pozwoli na łatwość ich poznania, zaakceptowania lub zarzadzania.

Zakres zajęć:

 1. Plan pracy
 2. Wiedza
 3. Ćwiczenia definicja
 4. Ćwiczenia diagnoza
 5. Ćwiczenia cel
 6. Ćwiczenia narzędzia
 7. Podsumowanie wiedzy
 8. Technika mentalna

Korzyści ze spotkania:

 • Poznasz odpowiedź na pytanie, dlaczego reagujesz w określony sposób, odczuwając określoną emocję
 • Poznasz własne źródła powstawania emocji
 • Dowiesz się, z czego składają się emocje, które przeżywasz na co dzień
 • Poznasz sytuacje, które wywołują emocje
 • Prześledzisz jedne z bardziej znanych eksperymentów psychologicznych, które pokazują, jakie emocje kierują człowiekiem, w zależności od sytuacji i otoczenia
 • Uaktywnisz wspierające ciebie źródła emocji.
Aneta Gibek-Wiśniewska
Od 24 lat wspieram człowieka w odkrywaniu jego potencjału. Moja praca obejmuje zarówno sesje indywidualne, jak i wspólne, dotyczące różnych sfer życia osobistego jak i zawodowego. Moje doświadczenie obejmuje pracę z kadrą kierowniczą oraz zespołami pracowników w przedsiębiorstwach, zarówno dużych, jak i małych, a także w instytucjach publicznych. Prowadzę szkolenia z zakresu budowania dobrych relacji ze sobą i światem, sprawnej komunikacji, mobbingu a także wypalenia zawodowego. Przekazuję niezbędną wiedzę, która pomaga w tworzeniu zgranych zespołów na podstawie opracowanych map procesów. To z kolei pozwala, nawiązywać trwałe relacje z partnerami biznesowymi oraz umożliwia ciągły rozwój firmy. Moje podejście opiera się na holistycznym spojrzeniu na człowieka i otaczający go świat, umożliwiając mu odkrywanie własnych możliwości i skuteczne zarządzanie nimi.
Cena 97.00
Trener Aneta Gibek-Wiśniewska
Czas 0 weeks
Lekcje 9
Zakupiło 31 osób
Skip to content