Odpowiadam i słucham

Odpowiadam i słucham

Intuicja, z której możesz korzystać na co dzień udziela odpowiedzi na twoje pytania w postaci odczytów. Są niejednoznaczne, nie zawsze zrozumiałe czy w pełni czytelne. Dlatego, aby uniknąć niepotrzebnych wątpliwości, bardzo istotnym czynnikiem jest skupienie się na tym, aby zadać zawsze konkretne pytanie, oraz – co ważne: aby było to tylko jedno pytanie.

Zakres zajęć:

 1. Plan pracy
 2. Wiedza
 3. Ćwiczenia definicja
 4. Ćwiczenia diagnoza
 5. Ćwiczenia cel
 6. Ćwiczenia narzędzia
 7. Podsumowanie wiedzy
 8. Technika mentalna

Korzyści ze spotkania:

 • Dowiesz się, jak umiejętnie pytać, żeby dostać odpowiedź na pytanie zadane intuicji czy nadświadomości
 • Zobaczysz, jak przebiega dialog między świadomością a nadświadomością
 • Dokonasz analizy skuteczności pytań, które konstruujesz.
 • Dowiesz się, jak odczytywać informacje pochodzące od twojej nadświadomości, intuicji
 • Poznasz konsekwencje życia w świecie, w którym panuje nadmiar informacji
 • Określisz, czy korzystasz z podpowiedzi intuicji i czy jej ufasz
 • Przypomnisz sobie wydarzenia, w których intuicja podpowiadała ci rozwiązanie i przeanalizujesz, czy skorzystałeś z tych podpowiedzi.
Aneta Gibek-Wiśniewska
Od 24 lat wspieram człowieka w odkrywaniu jego potencjału. Moja praca obejmuje zarówno sesje indywidualne, jak i wspólne, dotyczące różnych sfer życia osobistego jak i zawodowego. Moje doświadczenie obejmuje pracę z kadrą kierowniczą oraz zespołami pracowników w przedsiębiorstwach, zarówno dużych, jak i małych, a także w instytucjach publicznych. Prowadzę szkolenia z zakresu budowania dobrych relacji ze sobą i światem, sprawnej komunikacji, mobbingu a także wypalenia zawodowego. Przekazuję niezbędną wiedzę, która pomaga w tworzeniu zgranych zespołów na podstawie opracowanych map procesów. To z kolei pozwala, nawiązywać trwałe relacje z partnerami biznesowymi oraz umożliwia ciągły rozwój firmy. Moje podejście opiera się na holistycznym spojrzeniu na człowieka i otaczający go świat, umożliwiając mu odkrywanie własnych możliwości i skuteczne zarządzanie nimi.
Cena 97.00
Instruktor Aneta Gibek-Wiśniewska
Duration 0 weeks
Lectures 9
Zapisanych kursantów 26 students
Skip to content