Neo Sea®

Akademia NEO SEA®. Placówka kształcenia ustawicznego.

NEO SEA® pomaga ludziom w poznaniu tych schematów, pokazuje, które są niewłaściwe i umożliwia pracę nad tymi obszarami poprzez otwarcie się zmianę perspektywy i porzucenie ograniczeń, które często sami na siebie nieświadomie nakładamy.

Pamiętaj o tym, co mawiał Walt Disney:

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać. 

Z naszą pomocą Ci się uda.

Program NEO SEA® jest wykorzystywany przez firmy, szkoły i każdą osobę, która chce pracować nad samoświadomością, swoim szczęściem oraz potencjałem.

Dokumenty i standardy

Kadra

Aneta Gibek-Wiśniewska -  Dyrektor Placówki, Trener

Była Sędzia SR w Opolu, od 2010 czynny adwokat, od 2012 czynny mediator. Autorka szkoleń i wykładów z zakresu prawa oraz innowacyjnej metody Neo Sea – nowoczesnych systemów zarządzania i komunikacji w firmie. Prezes Zarządu Fundacji Mediatio.

Trener Rozwoju Osobistego. Twórca autorskiego programu Neo Sea.  Mentor w Early Warning Europe. Członek Rady w Polskim Klubie Nestora i Sukcesora.
Prelegentka wielu konferencji na temat zarządzania zasobami ludzkimi oraz dialogiem i komunikacją.
Szeroka działalność na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, gospodarki i mediacji gospodarczych.
Posiada niezmiernie bogate doświadczenie, którym się dzieli jako Mentor i trener. Z jej usług skorzystało kilkaset firm, które wdrożyły różnorodne rozwiązania w zakresie organizacji, metody Neo Sea i zarządzania.

 

Trenerzy, z którymi współpracujemy:

Hanna Żełubowska – prawnik, mediator. Posiada przygotowania pedagogiczne. Wiceprezes Stowarzyszenia Centrum Mediacji i Dialogu. Przez wiele lat zdobywała wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa, mediacji i komunikacji międzyludzkiej, które teraz wdraża w różnorodnych rozwiązaniach.  „Prowadząc szkolenia, stawiam na nauczanie poprzez praktykę. Powierzone mi zadania traktuję kompleksowo – szkolonym osobom zapewniam możliwość zdobywania i ćwiczenia umiejętności. Posiadam bogate doświadczenie jako wykładowca szkół wyższych i trener w projektach unijnych.”

Katarzyna Skrzypczyk – psycholog, mediator, trener, specjalista ds. komunikacji i relacji. Certyfikowany trener metody Neo Sea, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem.. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne doświadczenie, zdobyte we współpracy z wieloma placówkami (diagnoza psychologiczna, terapia dzieci i młodzieży oraz dorosłych, poradnictwo i wsparcie psychologiczne, neuropsychologia, leczenie uzależnień, psychologia transportu, arteterapia), co pozwala jej na całościowe spojrzenie na człowieka i jego naturę.
Katarzyna Skrzypczyk jako certyfikowany trener metody Neo Sea z powodzeniem prowadzi również szkolenia i warsztaty psychologiczne, które kształtują cenne kompetencje społeczne i poszerzają wiedzę na tematy bliskie współczesnemu człowiekowi. Od lat współpracuje również z Uniwersytetem SWPS w Katowicach, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu psychologii osobowości, emocji i motywacji oraz psychologii kłamstwa.
Wierzy w ludzi, ich dobro, mądrość i siłę, lubi pracę z drugim człowiekiem – czerpie z niej pozytywną energię i motywację do działania.
Prywatnie miłośniczka Tatr, wspinaczki skałkowej i górskiej, wytrwale zdobywająca kolejne szczyty. Wierzy, że uśmiech i pozytywne nastawienie do świata pozwala przenosić góry.

Jadwiga Michalak – mediator, trener. Jest dyplomowanym trenerem metody Neo Sea oraz posiada uprawnienia do prowadzenia sesji indywidualnych. Jest również trenerem Radykalnego Wybaczania oraz nauczycielem Vedic Art. Na co dzień prowadzi warsztaty Vedict Art oraz malowania intuicyjnego według swojej autorskiej metody. Jako trener metody Neo Sea od lat przeprowadziła wiele szkoleń, m.in. z zakresu emocji. Stale się doskonali swój warsztat.
Jest osobą życzliwą i otwartą na ludzi. W centrum jej zainteresowań jest człowiek, a zwłaszcza jego emocje. Obecnie mediacja jest pięknym połączeniem jej doświadczenia oraz pasji: człowiek-emocje-rozmowy-rozwiązanie konfliktu.

Agnieszka Sprawka – Duszkiewicz Certyfikowany Trener metody Neo Sea, jest psychologiem, psychologiem transportu, terapeutą w procesie certyfikacji, pedegogiem oraz animatorem społeczno- kulturalnym i arteterapeutą. Ukończyła pedagogikę i psychologię na Uniwersytecie Opolskim, jak również studia podyplomowe w krakowskim Ośrodku Szkoleń Systemowych. Pracuje jako psycholog medycyny pracy w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej. Interesuje się psychologią osobowości, psychologią stresu i arteterapią. W kręgu jej zainteresowań znajduje także się coaching, przede wszystkim life-coaching oraz wiktymologia. Prywatnie amatorka zumby, niespełniona malarka i szczęśliwa mama 2- letniego Bartusia.