Platfroma rozwoju

Zrozum jak funkcjonuje Twój umysł i poznaj siebie dzięki programowi NEO SEA®.

Odtwórz wideo

Taka praca nad sobą daje tylko i wyłącznie korzyści. NEO SEA® to prosty program, który składa się z ośmiu bloków tematycznych a każdy z nich z ośmiu szkoleń. Został stworzony, by z każdego człowieka wydobyć potencjał, radość i pasję mając na względzie zarówno obszar osobisty jak i zawodowy. 

Nauczysz się rozpoznawać i zmieniać te schematy, które nie są dla ciebie wspierające, co pozwoli ci otworzyć się na nowe perspektywy i porzucić samonakładane ograniczenia.

W ramach platformy przyjrzysz się 64 tematom, nad którymi pracuje świadomość każdego człowieka. Towarzyszy im odpowiednia dawka wiedzy i prostych ćwiczeń, które ułatwią Ci zapoznanie z nową treścią.

Nazywam się Aneta Gibek-Wiśniewska i zajmuje się odkrywaniem wewnętrznego potencjału człowieka zarówno w obszarze osobistym jak i zawodowym.

Pomoc w odkrywaniu potencjału każdego spotkanego na mojej drodze człowieka to moja ogromna pasja. Z czasem okazało się, że to również mój talent, którym z radością dzielę się codziennie z pracującymi ze mną osobami. 

Od ponad 24 lat pomagam innym znaleźć dobre rozwiązania w trudnych – życiowych i zawodowych – sytuacjach. Wykształcenie z zakresu prawa i psychologii pozwala mi dobrać najlepsze narzędzia i wesprzeć każdego człowieka lub dowolny biznes w problemie, który wydawał się nie do rozwiązania. Sukcesy i zdobyte doświadczenie pozwoliły mi opracować pierwszy, holistyczny program rozwoju człowieka w jego nowym wymiarze świadomości, który nazwałam Neo Sea®.

Wypróbuj “Pierwsze kroki Kontrakt Wędrowca i Geniusza”.

NEO SEA® pomaga ludziom w poznaniu tych schematów, pokazuje, które są niewłaściwe i umożliwia pracę nad tymi obszarami poprzez otwarcie się na  zmianę perspektywy i porzucenie ograniczeń, które często sami na siebie nieświadomie nakładamy.

Neo Sea® to program, który

  • wspiera w wyodrębnianiu własnego potencjału
  • uczy pracy z wartościami i talentami
  • pomaga w kształtowaniu silnej, świadomej osobowości
  • uczy i wskazuje korzyści płynące z kreatywnego myślenia
  • uczy konstruktywnego procesu komunikowania swoich potrzeb
  • koncentruje się na efektach działania umysłu ludzkiego
  • wzmacnia motywację do rozwojowych działań

Praca na platformie opiera się na systemie Neo Sea®.

Taka praca nad sobą daje tylko i wyłącznie korzyści. NEO SEA® to prosty program, który składa się z ośmiu bloków tematycznych a każdy z nich z ośmiu szkoleń. Został stworzony, by z każdego człowieka wydobyć potencjał, radość i pasję mając na względzie zarówno obszar osobisty jak i zawodowy. 

Pamiętaj o tym, co mawiał Walt Disney:
“Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.”

Referencje

“Czy jestem utalentowany? Teraz już wiem, że tak! Wcześniej nawet się nad tym nie zastanawiałem, bo i po co? Zdałem sobie sprawę, że mój talent był ukryty głęboko we mnie i byłem kompletnie nieświadomy, że to, co traktuję zupełnie zwyczajnie, jest nadzwyczajne” – Zbigniew

“Gdy usłyszałam, że jest we mnie mała dziewczynka, która ma dziecięce potrzeby, zupełnie zmieniłam mój sposób traktowania siebie. Pozwoliłam jej w końcu dojść do głosu. Zaczęłam inaczej, zdrowiej się odżywiać. Rzuciłam znienawidzone ćwiczenia i wróciłam do tańca. Zarzuciłam nudne gazety i więcej czasu poświęcałam swojej pasji” – Ewa

“Powolutku, krok za kroczkiem uczę się poznawać siebie, wyzwalać swoje możliwości. Poznaję też ograniczenia, blokady, ale jednocześnie dostaję narzędzia do pracy. Całościowo i kompleksowo” – Alicja

“Uczę się teraz dawania, różnego dawania: swojego czasu, zainteresowania, uśmiechu, działania. I czuję się z tym coraz lepiej. Mam też wielu nowych znajomych, którzy lubią ze mną przebywać” – Katarzyna